Kariera w Expedite

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska

Sekretarka - Recepcjonistka

Region: Warszawa Wilanów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
  • prowadzenie kalendarza spotkań biura,
  • tłumaczenie dokumentów w języku ukraińskim oraz rosyjskim
  • raportowanie, sporządzanie zestawień, sprawozdań z zadań zleconych,
  • bieżącą obsługę administracyjną i zaopatrzeniową biura,
  • ewidencję i dystrybucję korespondencji,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • inne prace zlecone przez zarząd.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MsOffice) i urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra znajomość języka : polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego w mowie oraz w piśmie
  • komunikatywność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i ambitną pracę w stabilnej firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Aplikacje nie spełniające powyższych wymagań nie będą rozpatrywane.

Prosimy o przesyłanie CV zawierających poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Prosimy wysyłać CV na adres: sylwia.burza@expedite-group.pl

Specjalista ds. ochrony danych osobowych - Administrator bezpieczeństwa informacji

Region: Warszawa

Opis stanowiska:

  • pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) w spółkach z grupy/u zewnętrznych klientów Spółki;
  • zgłaszanie i aktualizacja zbiorów danych w GIODO;
  • tworzenie procedur bezpieczeństwa;
  • wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji;
  • zapewnienie przestrzegania w Spółkach, przepisów o ochronie danych osobowych;
  • sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych oraz opracowanie w tym zakresie sprawozdań wymaganych przepisami prawa;
  • opracowanie i aktualizowanie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz przestrzegania zasad w niej określonych;
  • przeprowadzanie audytów;
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu przepisów o ochronie danych osobowych dla osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych;

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończone szkolenie z zakresu Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz/lub studia podyplomowe w zakresie ochrony danych osobowych;
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz pełnienia funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji;
  • znajomość przepisów prawa w zakresie Ochrony danych osobowych;
  • samodzielność w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę oraz ambitne wyzwania w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej;
  • bezkonkurencyjne rozwiązania będące Know-how firmy;
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne;
  • służbowy telefon laptop;
  • umowę o pracę lub umowę o współpracy;

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres: sylwia.burza@expedite-group.pl