Software house – aplikacje dla firm

featSoftware to doświadczony dostawca systemów informatycznych. Projektujemy aplikacje dla różnych firm, od małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarówno z Polski, jak i innych krajów Europy. Zespół featSoftware składa się ze specjalistów i programistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

Rozwiązania dedykowane dla Twojego biznesu

 

Aplikacje internetowe

Projektujemy i programujemy proste i złożone aplikacje webowe, zależnie od potrzeb klientów. Wykorzystywane są one nierzadko przez setki lub nawet tysiące użytkowników.

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych standardów, aplikacje te są łatwe we wdrażaniu, tanie w utrzymaniu i dają duże możliwości integracji oraz dostępu dla nowych użytkowników.

Podczas realizacji projektów zawsze mamy na uwadze kwestie bezpieczeństwa i wydajności. Przykładamy dużą wagę do ergonomii interfejsów użytkownika. Jeśli jest to wymagane, nasze aplikacje mogą być wielojęzyczne.
Przy tworzeniu większości systemów wspomagamy się rozwijanym od lat frameworkiem, dzięki któremu możemy szybciej i niższym kosztem osiągnąć zamierzone cele.

Aplikacje intranetowe

Naszym zadaniem jest niejednokrotnie tworzenie rozwiązań funkcjonujących wewnątrz organizacji – mają one wspierać procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. Nasze aplikacje intranetowe często nie wymagają od użytkownika dodatkowej autoryzacji, integrują się też z innymi wewnętrznymi systemami w firmie. To kluczowe narzędzia w procesie obsługi klienta, realizacji zamówień, analizy sytuacji w firmie, planowaniu czy rozliczeniach z klientami. Dzięki wykorzystaniu technologii webowych koszt ich utrzymania, wdrażania i aktualizacji jest minimalny.

Aplikacje desktopowe

Proponujemy klientom rozwiązania od których wymagana jest wysoka niezawodność, responsywność i silna integracja z systemem operacyjnym stacji klienta. Tutaj znakomicie sprawdzają się rozwiązania desktopowe.  Realizujemy zarówno aplikacje w modelu klient-serwer jak i modelu wielowarstwowym.

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikację na platformy Android, iOS (iPhone/iPad/iPod) oraz Blackberry.

Wszystko po to, aby zrealizować cele klientów.

Integracja

Firmy posiadają coraz więcej systemów IT, które przetwarzają dane w najróżniejszych obszarach biznesowych.

Często zachodzi potrzeba, aby nie powielać danych i procesów, ale sięgać po integrację jednego systemu z kolejnymi. Wiele naszych aplikacji integruje się z innymi rozwiązaniami informatycznymi, które już funkcjonują w przedsiębiorstwie. Wykorzystujemy do tego wiele technik od integracji przez bazę, poprzez wykorzystanie usług webowych do wprowadzenia integracyjnej stanowiącej integracyjną platformę dla całej organizacji.

Hurtownie danych

Bez dobrych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych ciężko w przedsiębiorstwie podejmować dobre decyzje. Organizacje gromadzą coraz więcej danych chcąc poddać je później analizie i dalszemu wykorzystaniu. Często dzięki temu mogą uzyskać przewagę konkurencyjną.

Przykładem tutaj może być analiza zachowania użytkowników sklepu internetowego w celu zaprezentowania mu najtrafniejszych ofert czy optymalizacja procesów logistycznych na podstawie analizy zamówień w długofalowych okresach.
Mamy bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu różnego rodzaju narzędzi raportowych dla kadry menadżerskiej oraz controllingu. Jesteśmy w stanie stworzyć mechanizmy agregujące dane z produkcyjnych baz danych do osobnych zbiorów.

 

Jak działamy?

 

Analiza biznesu pod kątem software development

Omawiamy wspólnie pomysły i szukamy rozwiązań pasujących do biznesu. Całość powinniśmy zamienić w software. Przygotowujemy wizualizacje efektu końcowego, aby wspólnie wiedzieć co chcemy osiągnąć.

Projekty graficzne

Poza programowaniem, ważny jest wygląd aplikacji. Dbamy o nowoczesny design i grafiki cieszące nawet najbardziej wymagające oko.

Software development

Tworzenie aplikacji i ciągłe konsultacje z klientem pozwalają nam na szybkie i skuteczne działanie.

Update aplikacji

Kontynuacja prac nad aplikacją i aktualizacje oprogramowania to niezbędne elementy współpracy.

Start aplikacji

Jesteśmy z klientem w trakcie publikacji nowej aplikacji. Działamy sprawnie i reagujemy błyskawicznie na ewentualne zmiany czy błędy, których nie przewidujemy!

Dalszy rozwój i współpraca

Każda aplikacja potrzebuje nowych funkcji i usprawnień. Pomagamy klientom uzyskać wskazówki od użytkowników i wprowadzić je w życie.