Expedite Consulting Group na International Emigration Expo 2016 w Kijowie

30 września i 1 października w Kijowie odbyło się International Emigration Expo 2016. Główną tematyką wydarzenia była emigracja osób fizycznych i firm poza Ukrainę. Zaprezentowane zostały możliwości emigracji do USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Bułgarii, Rosji, Hiszpanii, Cypru, Polski, Montenegro, Słowacji, Kazachstanu, Słowenii, Czech, Tajlandii, Francji i Grecji.

Polskę reprezentowało Expedite Consulting Group. Bartosz Nafalski wygłosił 2 prelekcje, jedną dedykowaną dla klientów biznesowych, a drugą dla klientów indywidulanych. Expedite pokazało możliwości rozwoju biznesu i przeniesienia się wraz z rodziną na stałe do Polski. W sesjach B2C i B2B uczestniczyły światowe marki takie, jak: EY, Deloitte, PwC, European Business Association, a także mniejsze firmy ułatwiające emigrację, kancelarie prawne, agencje turystyczne, agencje nieruchomości i firmy, które ułatwiają studiowanie za granicą.

Wśród klientów biznesowych szczególnym zainteresowaniem cieszyło się wprowadzenie ukraińskim marek do polskich sieci handlowych, zakup nieruchomości pod wynajem z kompleksowym zarządzaniem najmem oraz inwestycje w polsko-ukraińskim funduszu spójności.

Klienci indywidulani byli szczególnie zainteresowani kompleksowym przeniesieniem ich biznesów i życia osobistego do Polski. Zależy im na szybkim i prostym zorganizowaniu całego procesu, zakupie atrakcyjnego mieszkania w korzystnym kredycie hipotecznym. Chcą oni również zapewnić swoim dzieciom odpowiednie wykształcenie i opiekę medyczną. Expedite dla takich klientów stworzyło specjalnym program, dzięki któremu  wystarczy jedna wizyta w naszym biurze w Kijowie, aby wszystkie procedury przeprowadzić w krótkim czasie, legalnie i bez zbędnych kosztów.

International Emigration Expo 2016 zostało zorganizowane po raz pierwszy i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Już w planach są kolejne edycje. W tym roku Expo będzie miało miejsce również w Kazachstanie i w Rosji.

Wypowiedź Bartosza Nafalskiego, 1:44 

 

Comments are closed.