Expedite sponsorem walki bokserskiej 17 marca 2017

17 marca na gali organizowanej w Żyrardowie odbędzie się walka pomiędzy Jordanem Kulińskim (3-0-1, 1 KO) i Piotrem Podłuckim (4-0, 2 KO).

Expedite Consulting Group jest sponsorem walki Piotra Podłuckiego. Cały nasz zespół dopinguje Piotrowi.

Zobaczcie co Bokser wrzucił na swoją stronę:
Kochani! Do walki została zaledwie chwila, a tu taka wiadomość! Duch walki i rywalizacji oraz pasja w osiąganiu najlepszych wyników w biznesie, ale również zamiłowanie do rywalizacji sportowej sprawiły, że firma @Expeditepoland postanowiła wesprzeć mnie podczas piątkowej walki. @Expeditepoland zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami dla firm, które szukają efektywności w codziennym funkcjonowaniu na rynku. Doradzają jak w skuteczny oraz efektowny sposób motywować pracowników oraz pomagają w restrukturyzacji kosztów zatrudnienia w firmach. Z motywacją oraz wsparciem, które mi przekazali wejdę na ring pełen mocy i pewności siebie. Serdecznie dziękuje !!

Walkę zakontraktowano w umownym limicie do 78,5 kg. W puli pojedynku jest 10 tys. zł, które zgarnie zwycięzca walki. Kuliński w gronie profesjonalistów boksuje od lutego ubiegłego roku, a ostatni pojedynek stoczył w październiku, wygrywając na punkty z Andrzejem Sołdrą. Podłucki ostatni raz walczył w listopadzie.

Damy Wam znać jak poszło Piotrowi! Trzymajcie kcuki!

Comments are closed.